Договір публічної оферти

м. Київ

20 червня 2014

Цей договір публічної оферти на надання послуг з оформлення квитків (далі – «Договір») укладений між Товариством з обмеженою відповідальністю «Онлайн Бізнес» (далі – «Компанія», ТОВ «Онлайн Бізнес», «Ми», «Нас» або «Наш») і Вами, фізичною особою, компанією, організацією або іншою юридичною особою (Далі – «Організатор», «Ви» або «Ваш»).

ТОВ «Онлайн бізнес» - це компанія, яка надає послуги, пов’язані з бронюванням квитків, з участю у заходах, сертифікатами, пропусками та (або) онлайн-послугами, пов’язаними з підтвердженням квитків, які дозволяють власникам цих квитків/підтверджені і їхнім клієнтам (далі «Клієнт») відвідувати/мати доступ/брати участь у заходах , подіях та іншій діяльності (далі – «Захід»). Послуги надаються через наш веб-сайт: tfe-lite.com.ua

1. Сторони домовилися про таке:

Натиснувши на кнопку «Я погоджуюсь», Ви підтверджуєте, що прочитали і прийняли всі пункти цього Договору, умови користування Сайтом (далі – «Умови»), які не повинні суперечити цьому Договору, і тим самим – Ви погоджуєтеся дотримуватися Умов цього Договору. Договір має таку ж силу, як і підписаний документ у письмовій формі.
У випадку, якщо Ви не згодні з Умовами Договору, Ви вибираєте кнопку «Я не приймаю».
Після цього, Ми анулюємо цю транзакцію, в результаті чого Сайт і його сервіси будуть недоступні для Вашого користування.
Ми залишаємо за собою право відхилити Ваш запит без попередження та без пояснень причин.

2. Терміни

2.1. Публічна оферта – пропозиція (викладена на сайті Компанії), адресована необмеженому колу суб’єктів розкриття інформації на фондовому ринку відповідно до законодавства України, укласти даний Договір на визначених умовах.

2.2. Покупець – третя сторона, фізична або юридична особа, яка має намір купувати квитки на різного роду Заходи з допомогою сайту tfe-lite.com.ua

2.3. Користувач – будь-яка особа, що використовує сайт в ролі Організатора чи Покупця чи просто відвідувача.

2.4. Замовлення – послідовність дій, що виконуються Покупцем з метою купівлі Електронного квитка за допомогою сайту tfe-lite.com.ua

2.5. Електронний квиток – запис в системі обліку сайту, який вміщує ідентифікаційні дані Покупця, статус замовлення та підтверджує право на участь Покупця у Заході.

2.6. Особистий кабінет – сукупність захищених сторінок сайту, створених в результаті реєстрації Користувача, використовуючи які Організатор чи Покупець має можливість замовляти послуги сайту, вносити зміни в особисті дані, здійснювати оплату за квитки та використовувати інші можливості сайту. Доступ в особистий кабінет здійснюється шляхом вводу облікових даних, а саме логіну та паролю в передбачені для цього поля.

2.7. Захід – послуга (концерт, конференція, тренінг, тощо), що надається Організатором третій особі, інформацію про яку Організатор розміщує на сайті tfe-lite.com.ua використовуючи спеціально призначені поля, з метою продажу Електронних квитків Покупцям.

2.8. Всі інші терміни та визначення, що зустрічаються в тексті Договору публічної оферти, тлумачаться Сторонами відповідно до Положення, а за відсутності їх тлумачення в Положенні відповідно до чинного законодавства України.

3. Наші послуги і обов’язки

ТОВ «Онлайн Бізнес» зобов’язується згідно з Договором надати наступні Послуги (надалі – «Послуги»):

І. транслювати Ваш захід на сайті TicketForEvent за адресою tfe-lite.com.ua;

ІІ. Приймати і обробляти онлайн-замовлення квитків/реєстрації/заявки на учать (далі – «Реєстрація») на Ваш Захід, а також забезпечувати проведення платежів за допомогою системи оплати кредитними картками та іншими методами оплати, які доступні на сайті.

4. Активація послуги

Послуга вважається активованою, з моменту заповнення Вами форми реєстрації на нашому Сайті. Після цього, у Вас є можливість перевірити і редагувати інформацію на Сайті. Активація послуги дозволить Клієнтам реєструватися, оплачувати Вартість і отримувати підтвердження своєї реєстрації та (або) купівлі квитка.

5. Вартість, штрафи і оплата.

Стягнення комісії за Послуги, надані ТОВ «Онлайн Бізнес», проводиться під час купівлі електронного квитка на Ваш захід, через Наш Сайт tfe-lite.com.ua.

Уся сума від реалізації квитків, збори та інші платежі виплачуються у національній валюті.

Комісія, яка стягується за кожну транзакцію, яка була здійснена через сайт tfe-lite.com.ua становить 4% від загальної вартості платежів за Участь у Заході, сплачених Покупцям будь-якими методами платежу.

Система онлайн прийому платежів може стягувати додаткову комісію за користування. Інформацію про порядок нарахування/зняття комісії, а також про її розмір Користувач зобов’язується отримувати напряму у представників платіжної системи або у представників. ТОВ «Онлайн Бізнес»,

Користувач зобов’язується своїми зусиллями інформувати Клієнтів про політику повернення квитків і забезпечити повернення коштів за такі квитки згідно чинного законодавства України.

У разі виникнення суперечок, претензій, скарг Компанії, пов’язаних з поверненням коштів за придбані квитки, користувач зобов’язується вирішити ці питання самостійно.

6. Анулювання, відшкодування і повернення квитків.

Інформування Клієнтів про політику повернення квитків і забезпечення такого повернення – є обов’язком Організатора. Організатор повинен забезпечити відповідність цієї політики повернення чинному законодавству України. Усі суперечки і переговори з повернення відбуваються виключно між Організатором і Клієнтом. ТОВ «Онлайн Бізнес» не несе відповідальності за процедуру повернення платежів або за відсутності такого повернення, під час використання Сайту.
У разі внесення змін до Заходу або його скасування, Організатор зобов’язаний самостійно здійснити повернення платежів.

7. Доступ

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що сайт може бути тимчасово недоступний або ж мати деякі збої в роботі з причин, але не обмежуючись:

I. несправності в обладнанні зв’язку;

II. Профілактичне технічне обслуговування, ремонт або адміністративні переглядиб які проводяться час від часу нами;

III. Причин, які не залежать від Нас і непідконтрольні Нам.

8. Запевнення і гарантії

Організатор заявляє і гарантує:

I. Ви безпосередній організатор, промоутер, представник, або менеджер Заходу;

II. Ви уповноважені і у вас є право пропонувати, продавати і розповсюджувати квитки на Захід, шляхом використання Нашого Сайту;

III. Сам Захід і будь який матеріал, або контент, що надається Вами для використання на Нашому Сайті, не має порнографічних, наклепницьких, грубо образливих, агресивних і шкідливих матеріалів, які порушують або можуть порушувати права фізичної або юридичної особи, зокрема, але не обмежуючись: авторське право, товарні знаки, право на особисте життя, встановлені законом або правом звичаю;

IV. Захід і продаж квитків на нього не є порушенням будь-якого чинного законодавства. Організатор гарантує, що всі клієнти, які купили свої квитки через сайт, володіють тими ж правами, що й Клієнти, які придбали квитки у інших офіційних точках продажу таких квитків. Якщо Нами буде встановлено факт ігнорування Вами цього пункту, Ви будете нести всю відповідальність за всіма можливими претензіями , які можуть виникнути після цього.

9. Введення в оману щодо опису заходу

Під час реєстрації Заходу на Сайті, Організатор повинен надати чіткий та правдивий опис цього Заходу. Якщо нам стане відомо, що ви ввели в оману щодо опису Заходу – Ви зобов’язані повернути всі платежі Клієнтам, згідно з пунктом «Анулювання, відшкодування і повернення квитків». Якщо нами буде встановлено факт не одноразового зловживання Вами цим пунктом – Ваш профіль буде заблоковано і всі інші заходи, зареєстровані Вами, буде анульовано, згідно з пунктом «Анулювання, відшкодування і повернення квитків».

10. Безпека і недоторканість персональних даних

ТОВ «Онлайн бізнес» приймає всі можливі заходи для забезпечення безпеки Заходу. Ми не зберігаємо персональні дані Клієнтів (далі – «Персональні дані») та дані про їхні кредитні картки. Вам надається ID користувача і пароль, які дозволяють додати, змінити, оновити або інше. інформацію, пов’язану з Вашим Заходом, яку розміщено на Нашому Сайті. Ви несете повну відповідальність за конфіденційність Ваших ID і пароля, за санкціонований або несанкціонований доступ до Сайту, з використанням Вашого ID та (або) пароля третьою особою.

11. Технічна підтримка

Вам надаються контакти служби підтримки, за допомогою яких Ви зможете отримати технічну допомогу, у разі виникнення у Вас труднощів, пов’язаних з використанням Нашого Сайту.
Контакти доступні на сторінці tfe-lite.com.ua/about/
Ми намагаємося надавати таку підтримку своєчасно, але не можемо гарантувати точний час відповіді на Ваш запит.

12. Конфіденційність і нерозголошення

Організатор розуміє, що ТОВ «Онлайн Бізнес» є власником комерційної таємниці і конфіденційної, непублічної, приватної інформації (далі – «Конфіденційна інформація») і визнає, що Наше надання послуг, включає в себе конфіденційну інформацію, зокрема й про Вас, але не обмежуючись:

I. імена клієнтів, поштові адреси і інша особиста інформація;

II. Інформація пов’язана з продажем;

III. Демографічні дані ринку;

IV. інформація про ціни;

V. бізнес-стратегії.

Ділова репутація ТОВ «Онлайн Бізнес» залежить, зокрема, від дотримання Вами нерозголошення цієї Конфіденційної інформації.

Ви погоджуєтеся з тим, щоб докласти всіх зусиль для захисту Нашої Конфіденційної інформації та для забезпечення заходів безпеки, щоб ця інформація залишилася конфіденційною.

Ви погоджуєтеся з неможливістю розкриття або розповсюдження будь-якої Конфіденційної інформації іншими особами, а також неможливістю дозволу вивчати та (або) копіювати будь-які звіти, документи третім особам, які містять конфіденційні дані, і були розроблені Нами та (або) є Нашими, крім випадків винесення рішення судом або ж за Нашою письмовою згодою це.

У разі виникнення запиту або зобов’язання щодо розкриття конфіденційної інформації під час судового розгляду, Ви повинні негайно повідомити Нас про це, щоб у Нас була можливість підготувати відповідь, згідно з правовими процедурами.

13. Відмова від дій, що порушують інтереси іншої сторони.

Ви погоджуєтеся з тим, що Ви не повинні запитувати, чи контактувати, або допомагати іншим особам у зверненні або зв’язку, через електронну пошту або інші способи, з Нашими Клієнтами, щоб продати, купити або одержати інший продукт, послугу або з будь-яким іншим проханням, що може спричинити собою припинення або інші зміни у стосунках з Нашими Клієнтами.

14. Просування Заходу

Організатор зобов’язується докласти всі зусилля, щоб створити, виготовити та поширити маркетингові, рекламні матеріали, та (або) створити рекламні кампанії, в яких буде розміщено інформацію про наявність квитків для продажу на Нашому Сайті.

15. Набуття чинності і зміна умов Договору

Текст Договору публічної оферти, постійно розміщений та регулярно оновлюється в мережі інтернет за адресою tfe-lite.com.ua/about/offer.html, містить всі істотні умови і є пропозицією Компанії укласти Договір з Користувачем, на зазначених у тексті умовах. Таким чином відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України (ЦК) даний документ є публічною офертою, і в разі прийняття (акцепту) його умов особа забов’язується виконувати умови Договору.

Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України, належним акцептом цього Договору вважається послідовне здійснення Користувачем сайту наступних дій:

I. ознайомлення та погодження з умовами даного Договору;

II.введення реєстраційних даних в анкеті реєстрації та підтвердження достовірності цих даних натисненням кнопки «Продовжити», або «Зареєструватися»;

Сторони погоджуються, що Договір може бути відредагованим Компанією в односторонньому порядку шляхом розміщення оновленого тексту Положення в мережі Інтернет за адресою tfe-lite.com.ua/about/offer.html Користувач згідно умов даного Положення повинен ознайомлюватись з оновленим текстом Договору, щоразу, перед використанням сайту.

У випадку, якщо оновлене Положення не влаштовує, чи не задовольняє потреби Користувача, йому потрібно припинити використання Сайту.

Якщо після розміщення оновленого тексту Договору, Користувач продовжує використовувати сайт – це означає, що Він погоджується з умовами оновленого Договору.