Регистрация

Для развлечений:

Концерты и дискотеки
Клубы
Музеи
Фестивали

Продавайте билеты на свои мероприятия и сразу получайте деньги на свою карту

Хочу продавать билеты на свое мероприятие — бесплатно для бесплатных мероприятий
Фильтры:  Украина x
Тренинг

Історія. Голос. Мікрофон. Почни виступ з історії!

Хочете, щоб вас слухав весь зал? Почніть з історії! Як скласти та розповісти сильну історію на велику аудиторію - практика та робота з голосом та мікрофоном.
21 February 2018
Ukraine, Kiev
Концерт

Тина Кароль. Всеукраинский тур

Концерт Тина Кароль. Всеукраинский тур в Черкассах состоится 21 февраля 2018 г, 19:00, ДК «Дружба народов».
21 February 2018
Украина, Черкассы, ДК «Дружба народов»
Концерт

Тина Кароль. Всеукраинский тур

Концерт Тина Кароль. Всеукраинский тур в Черкассах состоится 22 февраля 2018 г, 19:00, ДК «Дружба народов».
22 February 2018
Украина, Черкассы, ДК «Дружба народов»
Семинар

Lviv Data Science Club (February)

22 лютого відбудеться уже п'ята зустріч Lviv Data Science Club. Планується, що в події візьме участь близько 50 учасників Ціль проведення: ♦ Познайомити між собою спільноту data engineers, data scientists та всіх зацікавлених в великих даних, їх обробці і алгоритмах поверх цих данних ♦ Допомогти в обміні практичним досвідом ♦ Розвиток майданчику для пошуку партнерів ♦ Поширення успішного досвіду українських професіоналів ♦ Розкриття перспектив у даній галузі ♦ Pозвиток системи IT-освіти в Україні Програма зустрічі: - по 50 хвилин - презентації спікерів; - каво-перерва (20 хвилин). Організатор: Lviv Startup Club: компанія з 10-річною історією проведення успішних конференцій: Lviv Mobile Development Day (mdday.lviv.ua), GameDev Conference (gamedev.lviv.ua) та Lviv Freelance Forum (freelance.lviv.ua) Коли? 22 лютого 2018, о 18:00 Де? TechMagic, вул. Героїв УПА, 73 Вартість: для зареєстрованих - 100 грн, для не зареєстрованих – 150 грн. Кількість місць обмежена.
22 February 2018
Ukraine, L'viv

Smart Building Forum

SMART BUILDING — международная профессиональная выставка и конференция, демонстрирующая мировые и украинские достижения в области интеллектуальных систем и автоматизации, Интернета вещей и передачи данных, энергоэффективности и smart решений для создания «умного дома» и «Умного города».
22 — 23 February 2018
Украина, Киев, Киевская городская государственная администрация

группа Мэриленд

Група Меріленд – це маленька планета у Всесвіті музики. Планета, де кожна нота, кожне слово просякнуті щирістю. На цій планеті все по-справжньому! Ми можемо любити і ненавидіти, сумувати і радіти, але ми не можемо бути байдужими – про це музика групи. Ми всі діти Всесвіту …
23 February 2018
Украина, Харьков, Боммер